צור קשר נשמח לעמוד לרשותכם

052-5561053

עיצוב אירועים עיצוב חופות

עיצוב אירועים הוא תחום בו לתקציב יש משקל רב. ולא מכיון שהוא מהווה נתח רציני מכל האירוע, אלא שהתקציב יהיה זה שיקבע איך תראה החתונה/ בר מצווה/מסיבה שלכם.

כשמדברים על עיצוב אירועים אין אנו מתכוונים לאירוע בו השולחנות מעוצבים ע"י הקייטרינג שתבחרו, ולא לעיצוב של ה"דודה" או החברה הקרובה שעם כל הכבוד אין זה מקצועה, אלא לעיצוב ע"י מעצבים מקצועיים שהעיצוב הוא תחום מקצועם הראשי ובידיהם האמצעים להוציא אל הפועל את כל רצונכם וחלומותיכם.

בפגישתכם הראשונה עם מעצב/ת האירועים תתבקשו לתת הערכה תקציבית ולהגדיר את יכולתכם על מנת שהמעצב יוכל לתת לכם הצעה הוגנת.
כיום בעיצוב אירועים התקציב לחתונה מושקעת עיצובית של כ - 300 אורחים מתחיל בכ - 5000 -4000 ₪. וכמובן ש"השמיים הם הגבול".

 
 

כללי ברזל

  • סידור פרחים הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר באומנות עיצוב אירועים. יש להם את היכולת להחיות כל מרחב והם יכולים להפריח שממה ברגע. אם יש לכם תקציב מוגבל לעיצוב האירוע, השקיעו את רובו בפרחים, הם יחסכו מכם את הצורך בלא מעט פרטים נוספים. סידור פרחים על כל שולחן, בדרך לחופה ובכניסה לאולם עצמו יעשירו את מראה המרחב באופן שאין שני לו, בהשקעה לא גדולה מדי מצידכם. כמובן שחשוב לקחת את הזמן לבחירת סוג וצבע הפרחים.
  • הדבר החשוב הבא אחרי סידור פרחים הוא התאורה, וכאן הכוונה היא לכל הפרמטרים שרלוונטיים לרבות צבע האור, עצמתו וגופי התאורה שמהווים אלמנטים מובהקים וחשובים של עיצוב אירועים באופן כללי.
  • גן אירועים, לא בכל מחיר. למרות הפופולאריות שלהם גני אירועים הם מושלמים לאירוח רק בתקופות מאד מסויימות של השנה. למרות שיש מעט מאד ימי גשם בארץ, קשה מאד לצפות אותם מראש בחודשי החורף, מה שאומר שמאמצע אוקטובר ועד אמצע מאי גן אירועים הוא בגדר סיכון לגשם. בחודשי הקיץ החום הופך את השהייה בחוץ לבלתי נסבלת, מה שאומר שגם יולי אוגוסט יורדים מהפרק, מה שמשאיר אתם עם שלושה חודשים בקושי בהם אתם יכולים לבנות על גן פתוח ולהיות עם ראש שקט.
  • מודל הנשיקה עובד גם כאן. KISS הם ראשי תיבות ל keep it simple stuped. זאת פילוסופיית חיים שמשמשת הרבה אנשים והנחייה מובהקת בעולם העסקים, בתחום הניהול והיא רלוונטית גם בתחום עיצוב אירועים. ההנחייה לפישוט מקסימלי של הדברים תעזור לכם לצלוח את הפרוייקט ולהניב תוצאה מרשימה במיוחד.

רונילי עיצוב אירועים | טל: 09-8997120 | פקס: 09-8997119 | נייד: 052-5561053 052-3096622 | כתובת: ת.ד.1002 אבן יהודה 40500
פיתוח ותחזוקת האתר