צור קשר נשמח לעמוד לרשותכם

052-5561053

עיצוב אירועים עיצוב חופות

כשחושבים על עיצוב אירועים באופן טבעי נראה בדמיוננו פרחים, נרות, גופי תאורה, שנדליירות, מפות צבעוניות, אלמנטים תלויים בחלל, אם האירוע נערך במקום סגור, ועוד כהנה וכהנה רעיונות שהשימוש בהם יכתיב את עיצוב האווירה באירוע שלכם שיוביל לכך שהוא יהיה מהנה ומושלם.

אך האם כשחשבתם על עיצוב האווירה באירוע הקדשתם גם מחשבה לצורת הגשת האוכל? על כך שמעבר לטעם שכמובן רצוי שיהיה לעילא ועילא כדאי שגם יוגש בצורה אסתטית ומקורית?

אם לא, כדאי שתחשבו שנית, כדאי שתבינו שכשעיצוב ואוכל נפגשים התוצאה בהכרח משדרגת כל אירוע.

היזכרו נא בסיטואציה בה אתם רוצים לחגוג אירוע משמח כמו יום הולדת, קבלת עבודה נחשקת, סיום לימודים ועוד סיבות רבות לחגיגות, האם תחגגו אירוע כזה בדוכן הפלאפל הקרוב לביתכם? או במסעדת פועלים, גם אם תבשיליה משובחים? כפי הנראה שלא, קרוב לוודאי שתבחרו במסעדה משובחת, כזו שהקדישו שעות רבות של מחשבה בעיצוב האווירה שלה כך שכשהעיצוב והאוכל ייפגשו החוויה שתוענק לכם תהיה מושלמת.

ואכן כשאתם יושבים באותה מסעדה סביב השולחן היפהפה המעוצב והערוך בקפידה עם שימת דגש על צבעי המפות, המפיות, כלי האוכל, התאורה האינטימית , מוקפים באנשים האהובים שעמכם ובחפצים היפים שסביבכם, והאוכל מגיע, וכל מנה שמוגשת נראית כאילו עוצבה ביד אמן, משהו קורה לכם, אתם מרגישים שמישהו חשב לעומק על מה קורה כשאוכל ועיצוב נפגשים, אתם מרגישים שאתם חווים חוויה של כל החושים.

זוהי בדיוק החוויה שאנו רוצים להעביר כשמדברים על עיצוב אירועים ועיצוב אווירה, להפגיש בין העיצוב לאוכל, להקדיש מחשבה נוספת מעבר לאיזה סידור פרחים יקבל את פני האורחים, למה נשים במרכז השולחן או איזה עששיות נציב בדרך לחופה.

שולחן מעוצב עם פרחים וכוסות

מזנוני האוכל והקייטרינג

כדאי לחשוב איך ייראו מזנוני האוכל, לדבר עם אנשי הקייטרינג ולכנן יחד איתם איך תוגש כל מנה כך שתיראה במיטבה, לשים לב לכלי ההגשה ולדאוג לכך שיסדרו אותם על המזנון בגבהים שונים כך שלא יתקבל מראה שטוח ומשעמם.

יש חשיבות גדולה לבחירת סוג האוכל וצורת הגשתו כך שיתאים לקונספט של האווירה באירוע שלכם.

אם ניקח לדוגמה בר מצווה או חתונה שהקונספט הנבחר הוא מסיבה מקסיקנית הרי שבעיצוב האווירה נשקיע בכיוון אביזרים כמו תפאורת קקטוסים גבוהים, כובעי סומבררו ענקיים, בדים צבעוניים בצבעים עזים, מניפות צבעוניות תלויות בחלל או מעל מזנוני האוכל ובקבלת הפנים, שטיחים קטנים בדוגמאות אתניות מקסיקניות והאוכל שיוגש יהיה כמובן בסגנון מקסיקני, שפע של טורטיות, נאצ'וס, טאקו, פהיטס, ממולאים במילויים שונים בשריים וצמחונים כשלידם צרורות כוסברה וסלסה חריפה.

כדאי שכלי ההגשה יהיו ברובם מחרס שמתאים לקונספט ושישולבו בדקורצית המזנונים, שקיקי תבלינים יבשים כמו פפריקה אדומה, זרעי כוסברה וכמון, אורגנו וכן הרבה פלפלונים חריפים אדומים וירוקים שהם מסמלים יותר מכל אוכל מקסיקני.

או קונספט אחר כמו אירוע בסגנון שוק כפרי בו ישולבו בעיצוב האווירה כמו גם בעיצוב האוכל והמזנונים אלמנטים כמו ארגזי עץ, סלי קש, בדים במרקמים מחוספסים כמו יוטה כפרית, חבלים, כלי חרס, פרחי חמנייה ופרחי שדה נוספים, שפע של ירקות ופירות צבעוניים, עשבי תיבול ועוד ועוד.

וכך עם מעט מחשבה על חיבור בין עיצוב האווירה לאוכל שיוגש באירוע שלכם תוכלו להפוך אותו לחוויה בלתי נשכחת עבור אורחיכם

המאמר נכתב בשיתוף חברת קייטרינג משהו מיוחד המציעה דוכני מזון לאירועים במגוון ניחוחות וטעמים בהתאמה אישית. לפרטים נוספים ומחירים בקרו באתר

שולחן מעוצב עם פרחים וכוסות

רונילי עיצוב אירועים | טל: 09-8997120 | פקס: 09-8997119 | נייד: 052-5561053 052-3096622 | כתובת: ת.ד.1002 אבן יהודה 40500
פיתוח ותחזוקת האתר